هوای برفی
ساعت ۱٠:۳٠ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/۱٠/٢۳ : توسط : آزیتا

امروز هوا برفی است . مجددا مشکلات ترافیک و نبود ماشین و... را داریم. تصمیم گرفتم که پررو بازی رو بگذارم کنار و با ماشین نروم سرکار.لذا ساعت ۸:۳۰ به آژانس زنگ زدم، گفت ماشین نداریم، باید ۲۰ دقیقه صبر کنی. درست بعد از ۲۰ دقیقه ماشین آمد و بعد از ۲۵ دقیقه رسیدم شرکت. راننده آژانس پسر  جوانی بود ، هم خیلی خوب رانندگی میکرد همینکه خیلی منصف بود . امروز به سلامت به شرکت رسیدم. حالا تا فرداخدا بزرگ است.

تمام پنجشنبه   دنبال یک نرم افزار تبدیل dvd بهvcd بودم که هم محدودیت زمانی نداشته باشد همینکه کیفیت فیلم را خراب نکند. متاسفانه نرم افزار به دردبخوری پیدا نکردم. اگر کسی نرم افزار خوبی در این زمینه می شناسد لطفا معرفی کند.

کل روز جمعه را در خانه استراحت کردم و کتاب خواندم . خیلی خوب بود و از اینکه هیچ برنامه ای برای این روز نداشتم خوشحال بودم.

تمام تهران سفید پوش شده . میتوان گفت تهران این روزها چشم انداز زیبایی دارد .و هوا کاملا دو نفره شده.( ببخشید ۳ نفره منظورم بود.)

همچنان برای انتخاب زایمان طبیعی یا سزارین مردد هستم.لطفا راهنماییم کنید. جالب اینجاست که تمام کسانی که زایمان طبیعی داشتند ، از این قضیه راضی هستن ، همین طور تمام کسانی که سزارین شدن هم همین طور!!!!!!!!!!!!!! من هم  الان به این صورت هستم