لباس عيد
ساعت ٢:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/۱۱/٦ : توسط : آزیتا

دیروز ساک آرتین را بستم. کلی ذوق مرگ شده بودم. همه لوازمی که لازم بود را برداشتم. از همه دوستان خوبم که در پست قبلی راهنماییم کرده بودند متشکرم. بعد از ظهر هم به اتفاق بابای آرتین رفتیم شهروند پونک و تمام چیزهایی که برای آشپزخانه مورد نیاز بود برای حداقل ۲ ماه خریدیم. با متولد شدن آرتین مطمئنا کار من بیشتر خواهد شد و چون اسفند هم است و مردم تهران هم که اتگار در تمام طول سال هیچ چیزی نخریده اند به خیابان ها میریزند.لذا تمام مراکز خرید شلوغ میشود. لذا اکثر خریدهایمان را انجام دادیم. تازه یک سرهمی آبی با بلوز راه راه سفید و آبی هم برای آرتین خریدیم که خیلی قشنگ است. این هم اولین لباس عید برای آرتین.( البته سلیقه بابای آرتین بود.)

 راستی حدودا ۳روز است که من دردی در کشاله رانهایم، خصوصا ران چپم احساس میکنم. شبها هم کمردرد سراغم می آ یدکه به تصور خودم از خوشخوابی است که رویش میخوابم. چون وزن اطراف کمر و شکمم زیاد شده، درست زیر کمرم یک فرورفتگی روی خوشخواب به وجود می آید که باعث کمردرد میشود. چون زمانی که می نشینم یا راه می روم اصلا کمردرد ندارم.تازه خوشخوابم طبی است. چند روز دیگر وقت دکتر دارم ، در این مورد با دکتر صحبت میکنم ، اگر لازم باشد روی زمین می خوابم.

 لوازم بهداشتی که برای آرتین خریدیم جانسون است. یک سی دی همراه آن است که توضیحاتی عملی در مورد محصولات جانسون داده است.حتی ۱۴ نوع ماساژ کودک را هم به صورت عملی نشان داده است. ابتدا نموداری نشان می دهد که احتمالا تاثیر ماساژ بر روی رشد کودک است. متاسفانه به زبان تایلندی (احتمالا) صحبت میکنند.و من حتی یک کلمه از آن را نمی فهمم. روی محصولاتش هم همین طور. به جز یک کلمه بقیه توضیحات با خط عجیب غریب تایلندی نوشته شده. من خیلی چیز مهمی دستگیرم نمی شود.میخواستم بدانم که شما چیزی از این سی دی سر در میاورید؟