مسافرت

دو هفته پشت سرهم مسافرت  به دو نقطه مختلف ایران پهناور،تمام خستگی ام را از بین برده است . سر شار از انرژی، آمده ام تا زندگی را از نو سر بگیرم.

سفر نامه ١

شمال- نور

ویلای بزرگ و خوبی بود. تمیزبوداما مشکلاتی هم داشت . تازه ساک و لوازم را از ماشین پیاده کرده بودیم و مسقر شده بودیم که متوجه شدیم ، چند پریز لخت در آنجا وجود دارد از آنجا که آرتین به پریز و برق و کلید علاقه فراوانی دارد ، مدام نگران این بودم که با پیچ گوشتی و ابزار دیگری سراغ آنهابرود و کار دستمان بدهد. در حال شستشوی ظرفشویی و استریل کردن آن با بتادین و آب جوش بودم که ناگهان دیدم زیر پایم  پر  آب است . بله ! متاسفانه لوله ی تخلیه  آب از زیر باز شده بود  و کلی آب کثیف وارد کف آشپزخانه شد. با جارو و پارچه به جان آن افتادم و از آن طرف سعیدبه تعمیر  لوله ها مشغول شد. در این میان یک خط در میان نگاهم به آرتین بود که به پریز ها نزدیک نشود.بالاخره  بعد از دو ساعت نشستیم و استراحتی کردیم ولی  در حقیقت نگرانیم زباد بود و از انجا دل چرکین بودم. بعد از ناهار رفتبم لب دریا . به گفته صاحب ویلا تنها صد و پنجاه متر با اب فاصله داشتم. از در  کوجکی که درپشت حیاط بود وارد حیابان شدیم و کلی راه رفتیم تا به آب رسیدیم. آنقدر فاصله زیاد بود که  کلافه شده بودیم.  ساحل سنگلاخی و بدی بود .

خلاصه این شد که آنجا را تحویل دادیم و به محمود آباد رفتیم .

این بار ویلای خوب و بسیار تمیز و مرتبی گیرمان آمد.بسیار نزدیک دریا . هوا خنک شده بود. نیمه مرداد و خنکی در شمال ! آنقدر هوا ملایم بودو دریا سرکش و عصیان گر که باورش در این فصل سال دشوار است.

ادامه دارد .

/ 1 نظر / 14 بازدید
آسمانی ترین ستاره

اللهم خلقنا به خلق مهدی و ادبنا به آداب مهدی[گل] سلام ممنون از مطلب زیبایتان . راستی ممنون از یا مهدیت . به امید ظهور . آپم در کلبه ی کوچکم قدم بگذار و با نظر هایت زیبایش کن . منتظر تو و نظرت هستم . فاطمه آسمانی [پلک]