مرخصی زايمان

در سایت بازتاب خواندم که آقای احمدی نژاد برای حمایت از نوزادان و اهمیت استفاده از شیر مادربه مدت ۶ ماه ، لایحه خود را مبنی بر افزایش مرخصی زایمان از ۴ ماه به ۶ ماه و استفاده از یک ساعت کار کمتر برای مادران به مدت ۲ سال را تقدیم مجلس کردن. امیدوارم هرچه سریعتر به تصویب مجلس برسد و اجرا شود.

امروز با یکی از دوستان خوبم  زهرا در خیابان کردستان قرار داشتم ، متاسفانه ۵ دقیقه تاخیز داشتم به دلیل ترافیک ناشی از بارش برف. زهرا برای نی نی من یک جانماز مخمل به رنگ سبز و نوشته های طلایی ، همراه یک مهر  ، یک تسبیح سبز کوچک  و یک کله قند کوچک از مشهد آورده بود . جانماز خیلی قشنگی است. این جانماز برای سیسمونی در نظر گرفته شده. ضمنا یک گوسفند کرم قهوه ای خیلی خوشکل و نرم هم گرفته بود .  که آن هم ضمیمه  اتاقش کردیم .واقعا دستش درد نکند. امیدوارم در عروسیش  بتوانم جبران زحمتش را بکنم.

امشب هم به دلیل پخش مسابقه فوتبال و بعد هم سریال کتابفروشی هدهد ، سریال باغ مظفر ساعت ۱۰:۳۰ شروع شد که متاسفانه من خوابم برد و نتوانستم ببینم09.gif. راستی من سریال کتابفروشی هدهد را هم دوست دارم و  اکثر مواقع نگاه میکنم.

/ 8 نظر / 5 بازدید
ریحانه

مجيد دلبندم تسبیح درسته نه تسبيه! تو مايه‌های سبحان و ...

آزيتا

ولی الان ادیتش میکنم

آزيتا

ريحانه خانم چی داری ميگی من که درست نوشتم

محمد

موفق باشی منتظر حضور سبزتان هستم . ايام بر شما مبارک باد . يا علی

سلام ازيتا جونم می دونی اخه من محل کارم دوره يعنی جادش خيلی بده هر چند جاده بين الملليه ولی خوب جادهای ايرانو که می دونی بعدشم اگه دی ماه نرم مرخصی زايمان ديگه ۱ ماهه اخرم ميفته تابستون که اصلا واسم ارزش نداره نمی دونم اينا کی ميخوان ابلاغ کنن اداره اخه ديگه اينکه نی نی ناز ما چطوره چهخوب جانماز از مشهذ عاليهدست گل دوسستتون درد نکنه

..دريا

وا نمی دونم چرا اسمم نمياد؟؟؟

پرنسس

سلام عزيزم چطوری راستی چرا تا حالا تبادل لينک نکرديم من با اجازت اين کارو کردم خوشحال می شم شما هم قبول کنيد

زهرا

قابل نداشت مامانی ايشالا يه گل پسر با ايمان بشه