آماده ورود آرتين

ابتدا از دلداری همه دوستان عزیزم متشکرم و امیدوارم همگی شاد و سرحال باشید.

دیروز جمعه بود . من و سعید در خانه بودیم و استراحت میکردیم. روز قبلش مریم خانم ، خانم نازنینی که گاهی در کارهای خانه به ما کمک میکند ، خانه تکانی منزل ما را انجام داد.البته مامان هم بودن . ولی من نمی گذاشتم مامان دست به هیچ کاری بزند. به زور نگهش میداشتم. خانه برای ورود آقا آرتین آماده وتمیز شده و تمام اتاقش را تقریبا میشود گفت که ضد عفونی کرده ام.

بعد از ظهر جمعه هم عمه آرتین با همسرشون و دختر نازش ملیکا که الان ۲ سال و ۸ ماهش است آمدن برای دیدن ما. ملیکا دنبال نی نی  توی اتاق نی نی میگشت ، چون نا امید شد،  گفت پس آرتین کجاست ؟ مامانش گفت : توی دل آزیتا ست. ملیکا هم با تعجب به شکم من نگاه میکرد.بعد هم  چند تا ماشین و جورابی را که برای آرتین آورده بود ، برد در کمد آرتین گذاشت.

شنبه صبح که اولین روزی است که من سر کار نمیروم، پس از رفتن سعید ، من رفتم منزل مامان اینها . از  روز جمعه مامان به من میگفتن که من و آذر خواب دیدیم که آرتین زودتر به دنیا امده . به من میگفتن که تنها نمان و حتما بیا منزل ما. درنتیجه شنبه پس از خریدن چند دی وی دی برای دوربین ، آنجا رفتم و تا عصری چترم را آنجا باز کردم.

خلاصه خودم و ساک و دوربین و همه و همه آماده جهت ورود آرتین هستیم.

/ 57 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رز سفيد

سلام به همه دوستان آزيتا الان با آزيتا صحبت کردم. حالش کاملا خوبه. آرتين هم حالش خوبه. الان هم خونه مامانش هستن.

نگين

سلام خانمی....مبارک مبارک.....ارتين جونم اومد..... ديدی ترس نداشت؟؟؟؟ زود زود بيا اپ کن با عکسای ارتين جونم....

نازنين

سلام .الان با اين يادداشتها فهميدم ارتين جان اومدم .قدم نو رسیده مبارک. کو عکساش ؟؟ زود باش ديگه ما منتظريم

يه رنگی

سلام، يه رنگي آپ شد و منتظر حضور شما.

مامان آیدا

سلاممممممممممممممم ................ مبارکککککککککککککککککککککککککککککککککککک ... زود بيا آپ کن

آرزو (مامان آرش)

سلام خانمي مباركه آرتين جون خوش آمدي عزيزم. توي سايت دريا جون خوندم كه آرتين گل بلبل شما هم بدنيا آمده. قدمش خير باشه انشاءالله پ.ن: زود باش يالله ما عكس ميخواهيم يالله

منصوره

سلام آزيتا جون تبريک ميگم مگه قرار نبود ۱ اسفند تو سايت دريا جون فهميدم آرتين جونم به دنيا آمده آرتين جون تولدت مبارک بيصبرانه منتظر عکسش هستم اميدوارم هر دو خوب و سلامت باشيد

سحر

سلام آزيتا جون.قدم نو رسيده مبارک عزيزمبه سلامتی ما منتظر عکسش هستيما.مواظب خودت و نی نی باش. آرتين جون تولدت مبارک