انتظار

منتظرم . به شدت منتظر ۵شنبه هستم . بعد از ظهر پنج شنبه قرار است به ١۵ سال پیش برگردیم و خاطرات را زنده کنیم . چشممان را ببندیم و به دوران دبیرستان سفر کنیم . به ان روزها که درس می خواندیم برای کنکور . همان ایام که در یک کلاس پشت نیمکت های مدرسه می نشستیم و سراپا گوش بودیم برای شنیدن سخنان معلم های خوبمان .  از آن روزها که درغم و شادی هم شریک بودیم . از دست دادن پدر دوست خوبمان "م" چقدر همه ما را آزرد. از مادر قهرمانش صحبت کنیم که با شجاعت و درایت و فداکاریشان چطور به من و سایر دوستانمان درس زندگی آموختند. از معلمان باسوادمان بگوییم. از آن معلم ادبیات بگوییم ،که بدون شک هرچه از زبان مادریم میدانم را مدیون او هستم. از معلم مهربان دینی مان بگوییم . از دبیران ریاضی و شیمی و فیزیک و عربی حرف بزنیم.قرار  است با هم تاریخ را ورق بزنیم و ورق بزنیم تا به امروز برسیم . از امروز بگوییم که کجای این کره خاکی هستیم و چه می کنیم.از دانسته هایمان بگوییم. از اینکه در این چند سال  چه کر ده ایم  .چه بر سرمان آمده است و ما چه بر سر دیگران آورده ایم !

"پنج شنبه این هفته ،قرار است با تعدادی از دوستان دوران دبیرستان که ١۵ سال است یکدیگر را ندیده ایم  ،به همت دوست خوبم "م" جایی جمع شویم و بگوییم و بخندیم ولی کاش میتوانستیم همه بچه های آن روزها ها را پیدا کنیم .اینترنت جان، این بار هم به دادمان برس!"

----------------------------------------------------------------

هفته پیش خبر دار شدم که دوست خوبم شیوا ی عزیز در کمال تاسف عزا دار شده است . پدرش را از دست داده است . شیوای عزیز  به تو و خانواده ات تسلیت می گویم.

امیدوارم اینبار هم صبورانه این غم بزرگ را تحمل کنی.

 

 

 

/ 5 نظر / 18 بازدید
لیلی

سلام دوست من خوش بگذرد.... دلم برای آرتین فینگیلی تنگ شده است....[بغل]

مامان دینا

سلام دوست عزیزم! ممنون از لطفت.........از خدا می خوام سایه پدر و مادرتون روی زندگی تون مستدام باشه!

سپیده

چقدر خوب .خوش بگذره بهتون.برای دوستت هم خیلی متاسفم

لیلا

سلام..اول از همه به خاطر اطلاعات خوبي كه در پست قبلي دادي تشكر ميكنم...در ضمن ايشالله 5 شنبه خوش گذشته باشه...پسر گلت رو ببوس[گل]

محمد

خیلی خوبه؛ من هم به یاد اون روزها افتادم. دوران دبیرستان برای من هم خیلی خاطره انگیزه. خوش باشید.