زندگی شيرين ميشود..

آرتین ساعت ۲:۴۵ چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۵ یک هفته زودتر به دنیا آمد. آنقد رورجه وورجه کرد که زد کیسه آبش را پاره کرد، و مرا راهی بیمارستان. بعدا کل ماجرا ار تعریف میکنم. الان برای من مهم این است که آرتین شیطون که در بدو تولد ۴۹ سانتی متر قد و ۳کیلو و ۱۵۰ گرم وزن داشت، در کنار من است.و در نهایت آرامش به خواب رفته. امیدوارم حداقل ۱ ساعت بخوابه  تا من بتوانم وبلاگم را آپ کنم و ۵۷ ایمیل چک نشده را بصورت اجمالی بخونم.

راستش هنوز فرصت نکردم کامنت دوستهای خوبم را بخونم. مثلا نمی دونم دریا و شقایق توی چه وضعیتی هستن وبقیه دوستانم چه میکنند. در فرصتی مناسب به همه دوستهای خوبم که  مرا مورد لطف و عنایتشان قرار دادند سر خواهم زد. دلم برای این محیط دوستانه تنگ شده بود.

 راستی من عمل خیل یخوبی داشتم  واقعا چند ساعت بعد از عمل از سر جام بلند شدم و خیلی احساس درد نمیکردم.  این درد با آن چیزهایی که شنیده بودم کاملا متفاوت بود و خیلی راحت تر از تصور من.  یک روز بعد هم پانسمان را باز و حمام کردم. به همه دوستهای خوبم میگم که اصلا از بیهوشی و جراحی و درد بعد از آن نترسید . به فرشته کوچولویی که از آسمانها به زمین فرستاده شده فکر کنید و آرامش داشته باشید.

ضمنا من خیلی سریع تایپ کردم و حتما غلط املایی و انشایی زیاد دارم. وقت ادیت هم ندارم.

به زودی میام و عکس آرتین رو میگذارم و جزییات این چند روز عجیب و زیبا را  می نویسم. شاد و سر حال باشید.

/ 29 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه

سلام مامان خانومی عزيز . مبارک باشه خانومی . اميدوارم با پدر و مادر بزرگ بشه . خيلی خوشحال شدم . هزارتا ببوسش .

ريحانه

مبارکه دوست جونم!!

فربد

سلام و هزاران هزار تبریک و شادباش !!! مبارکه !! قدم نو رسیده مبارک از طرف من ببوسیدش ایشالا خدا براتون نگهش داره و بزرگ شدنش رو نظاره گر باشید. ببوسیدش

حديثه

سلام. قدم نو رسيده مبارک. تبريک ميگم آزيتا جون که شما هم حس قشنگ مادر شدن رو با تمام وجود چشيدی. اميدوارم زندگی هميشه شيرين باشه براتون و سلامت و شاد باشيد هميشه و در کنار هم

بيتا مامان كيان و كيارش

سلام خانومي تولد آرتين گلتو تبريك ميگم تا بحال برات كامنت نذاشته بودم، پس وزن تشخيصي دكتر تقريبا درست از آب دراومده، زودتر عكسشو بذار ببينيم، راستي اسم قشنگي هم براش انتخاب كردي، بعدا سر فرصت آرشيوتو ميخونم.

مهسا

تولد آرتين جون رو تبريک ميگم.مادر شدنت رو هم تبريک ميگم.اميدوارم که هر دو سالم و شاد باشيد.فرشته کوچولوت رو از طرف من ببوس.و عکسشو بذار ببينيم.بووووووووس

رز سفيد

سلام به همه دوستان آزيتا ديروز که داشتم با آزيتا صحبت ميکردم متوجه شدم که خونه خودشونه ولی من اشتباها تو کامنت قبلی و وبلاگ خودم نوشتم خونه مادرشه. واقعا شرمنده که اخبار جعلی فرستادم نميدونم چرا اشتباهی شنيدم آخه اون موقع خيلی ذوق زده شده بودم.

مرجان

آزیتا جونم قدم آرتین جون مبارکه ایشالله که سالیان سال زندگی خوب و شیرینی داشته باشه

مامان پرنيان

واااااااااااااااااااای من چقده عقبم مبارک باشه به سلامتی قدمش مبارک باشه . خيلی خوشحال شدم که عمل راحتی داشتی .

آزيتا

به همه دوستهای خوبم . از همه شما متشکرم سر فرصت ميام از يکی يکی شما تشکر ميکنم. شاد باشيد.