امتحان

روزهای امتحان است و سخت درگیر هستم. حجم درس ها به شدت زیاد است و زمان کوتاه . تعطیلات فراوانی که در این ترم ،درست روزهای شنبه و یکشنبه وجود داشت ،کار را سخت تر کرده است . اساتید محترم جفت پاپریده اند روی پدال گاز و بدون ترمز در این دو هفته آخر درس می دهند. ما کی باید این همه درس را بخوانیم  و تمرین ها را حل کنیم ،خدا می داند. به محض اینکه آرتین نازنینم می خوابد ، کتابها و جزوه ها را ولو می کنم و میخوانم و گاهی هم بر سر خود می کویم! البته اگر کمک های شبانه روزی و بدون منت پدر و مادرم نبود ، به جرات می توانم بگویم که باید انصراف می دادم. اطرافیانم ،مکرر به من یاد آوری می کنند که قدر این دو نعمت بزرگ را بدان. و من همیشه شرمنده آنها هستم و نمی دانم کی و چطور باید اینهمه محبت را جبران کنم. آنقدر بزرگوار هستند که ، هیچ گاه ، تا امروز گله ای نکرده اند. هفته پبش شوفاژ ساختمان کلا خراب شده بود و ما به مدت ۵ روز (شبانه روزی) منزل مامان بودیم(هتل مامان ،به قول آتوسا!)

کاش روزگار به من مجال بدهد تا ذره کوچکی از زحمات این دو فرشته  را، جبران کنم.

تا چند روز دیگر ،اینترنت پر سرعت خواهم داشت . از شرمندگی همه دوستانی که در این مدت در موردشان کوتاهی کرده ام در خواهم آمد. 

/ 9 نظر / 16 بازدید
آتوسا

هتل مامان... به به به به....[ابرو]

مانا

اینترنت پرسرعت مبارک

عاشورا

بسم الله الرحمن الرحیم سلام، واقعه ی کربلا گذشت ... دیروز در کربلا یزیدیان سر حسین (ع) را به نیزه کردند و امروز نیز همان یزید منشان تیشه بر اسلام ناب میزند و افسوس که بر این ستمگران خیال نابودی اسلام ناب هنوز پابرجاست ... و امروز عاشورا افتتاح شد . www.ashoora.ir عاشورا فقط از عاشورا نمی گوید ! عاشورا از تفکر ناب عاشورا و عاشوراییان می گوید و می نگارد... از عشق ، ایثار ، سکوت ؛ از نگاه های بی انتها ... و از شهادت ... مفتخریم که در این راه در تمامی حوزه های مرتبط دینی و فرهنگی نیازهای شما را تامین کنیم . خواهشمندیم با عضویت در عاشورا و با بیان نظرات ارزشمندتان ما را در پیشبرد و گسترش فرهنگ عاشورا یاری نمایید . سیستم بی نظیر کاربری اعضا ، بانک جامع مقالات ، بانک کم نظیر و جامع صوتی و مجموعه تصاویر متنوع ، تنها بخشی از خدمات ماست. و در انتها ، خواهشمندیم ما را به لیست دوستانتان اضافه کنید. کربلا ادامه خواهد داشت ... به امید حضورتان پایگاه جامع عاشورا www.ashoora.ir

لیلا

سلام ازیتا جون..میبینم درس حسابی مشغولت کرده و وقت سرخاروندن هم نداری...ایشالله سایه پدر و مادرا از سرمون کم نشه که اگه نبودن ما باید چیکار میکردیم...ارتین جون رو ببوس و حسابی بخون تا با معدل خوب پاس بشی...راستی وبلاگ من و دخملی آپه.[گل]

مامان دینا

سلام خوبی خیلی به یادتم!!!!

mona

من دوباره شروع کردم به نوشتن به ما سر بزنید

بابلی کیجا به معنای دختر بابلی

امیدوارم امتحان هات خوب بگذره. ولی تنهایی که خواهرت می کشه با دلتنگی تو قابل مقایسه نیست. هو همه رو داری و اون رو نداری ولی اون فقط خانوادش رو داره که باهاش هستن و نه هیچ کس دیگه رو.