پاسخ به دوستان خوبم

با عرض پوزش از دوستانم که در وبلاگهایشان پاسخشان را ندادم.

به دریا جون مامان شقایق گل : من هنوز مرخصی ام تمام نشده . الان به صورت پارت تایم میرم . بیشتر کارم را در منزل انجام میدهم. حدودا ۳ تا ۴ ساعت آرتین رو پیش مامانم میگذارم که معمولا نصف این زمان را خواب است و در این فاصله مامانم زحمت میکشه و شیر خشک بهش میده. اوایل احساس عذاب وجدان داشتم ولی وقتی فکر کردم که تعداد زیادی از بچه ها هستند که کلا با شیر خشک تغذیه میشوند این احساسم از بین رفت. ضمن اینکه این اتفاق حداکثر ۲ بار در هفته پیش میاید. بعد از پایان مرخصی هم همین کار را خواهم کرد و هرگز به صورت تمام وقت نمی روم سرکار. ضمنا خواب ارتین هم خوبه یعنی شبها حدودا از ۸ شب تا ۶ صبح میخوابه و در این فاصله ۳ بار بدار میشه و شیر میخوره .ولی خواب روزش هنوز منظم نیست.

 به بیتا مامان ایلیا : هر بچه ای که متولد میشه  زمان ترخیص یک کارت واکسیناسیون میدهند که پشت این کارت چند نمودار رشد به عنوان مثال کشیده شده که حتما ایلیا جون هم داره . ولی معمولا افزایش وزن کودک ماهی ۶۰۰ گرم است. چند روز پیش در برنامه خانه مهر ( تلویزیون)  آقای دکتری آمده بود و در مورد تغذیه کودکان صحبت میکرد و میگفت که هر ۶ ما وزن نوزاد تقریبا دو برابر میشود. مثلا بچه ای که زمان تولد ۳ کیلو بوده در ۶ ماهگی ۶ کیلو و در یکسالگی ۱۲ کیلو میشود. البته این ها همش تقریب است و بچه ها باهم فرق میکنند .

 به خان دکتر ریحانه یکی از بهترین و مهربان ترین و صبورترین و فهمیده ترین و باسوادترین  دوستانم : مرسی از این همه ابراز لطفت .

 به آزیتا مامان شینا: از اینکه همنام من هستی احساس خوبی دارم  من تا کنون دوستی نداشتم که اسمش آزیتا باشه .عزیزم مرسی از محبتت . ببخشید که فرصت نمی کنم بهت سر بزنم. مواظب نی نی گل و مامانش باش.

 به لیلا مامان آرین : پس آرین هم مثل آرتین فقط ممه دوست داره و نمیشه سرش کلاه گذاشت.

 به نیلوفرجون و آقا مهدی: منظورتون از سی دی چی بود؟اگر در مورد آن کار خیر میگویید که یک یک کتاب آشپزی به زبان بسیا رساده وانگلیسی نوشته شده . اگر میخواهید به من بگویید.

 به رویا مامان ایلیا : من هم مثل شما فکر میکنم و نهایت لذت را از کنار آرتین بودن میبرم.

به مامان پرهام : مرسی عزیزم.

به دوست خوبم مرضیه مامان کسری خوشکله: من در این مورد چیزی نمیدونم.

به یه آدم دیگه: این لطف شماست که شامل حال من میشه.

به سمیرا جون: من دوران بارداری اVام و خوبی داشتم . فکر میکنم چند روز پیش جوابتون رو در وبلاگتون دادم.

 به نگین : از لطفتون متشکرم.

رز سفید : بهم زنگ بزن تا برات توضیح بدم.

 به لیلی: من هم همینطور فکر میکنم.

به مامان منصوره : خودم هم باور نمیکنم که چطور این مدت با این سرعت گذشت.

/ 0 نظر / 7 بازدید