خريد سيسمونی ۲

وایییییییی چه دنیاییه سیسمونی بچه . وقتی وارد مغازه سیسمونی میشی انگار وارد یه دنیای زیبای دیگه شدی. توی مغازه با بیرون آن کلی با هم متفاوته. بیرون پر از آلودگی  و آدم های عجیب و غریبه که هر کدومشون یه سازی میزنن با دیگری متفاوت. امممممممممممممممممما................ 

بچه ها همه شبیه هم هستن. همشون تخت و کمد میخوان ، روروک ، کالسکه،کریر و شیشه شیر میخوان. فرق در قیمت و مارک های مختلف رو هم بچه ها نمیخوان ، اینها رو هم پدر مادراشون بهشون تحمیل میکنن. بچه ها فقط نیاز به اسباب بازیهای رنگین دارن نه مارک .

خلاصه اینکه دیروز من و مامان و آذر رفتیم همون مغازه سیسمونی فرشی ، یه مغازه حدود ۲۰ متر، ولی پر از اجناس مختلف از مداد رنگی و آبرنگ گرفته تاکالسکه و ساک بچه و.... فروشنده هم که اسمش حمید آقاست ، خیلی آدم خوب و منصفیه. کلی چیز میز خریدیم . رختخواب ،قنداق فرنگی،دندون گیر، پستونک، ناخن گیر، برس وشانه، سرویس حوله، لباس نوزادی ،جغجغه و اوووووووووووووو کلی چیز دیگه.50.gif

دیروز چند مساله یاد گرفتم :

۱- لباس نوزادی فقط برای۰ تا  ۳ماهگی استفاده میشه.

۲-روروک باید سبک باشه تا بچه دچار مشکلات مفاصل نشه.( رورک های ایرانی از همه بهترن)

۳- کالسکه باید سبک باشه که مجبور نباشی برای حمل اون به طبقات  بالای ساختمان از یه آدم دیگه ،مثلا بابای بچه استفاده کنی14.gif.

۴- رنگ زرد خیلی نباید استفاده کنیم، چون باعث افسردگی  نوزاد میشه.

خلاصه اینکه ، آنقدر دیروز ذوق کرده بودم که دیشب  تا صبح خواب میدیم دارم لباس بچه انتخاب میکنم!!!!!!!!!!!31.gif

/ 2 نظر / 10 بازدید
زهرا

سلام آزیتا جان، زهرا هستم از وبلاگ مادرانه، به خاطر پیام ممنونم، ولی اول به خاطر نی نی که در راه داری و شروع وبلاگ نویسی بهت تبریک می گم و اما در مورد همکاری ، من دنبال افراد فعالی هستم که بتونند کمی از وقت خودشون رو برای تقسیم کردن اطلاعات مفید خودشون و یا مطالب جالبی که پیدا می کنند در اختیار مادرانه قرار بدهند و با ما همکاری کنند تا وبلاگ بیشتر و بیشتر مطالبش رو روزآمد بکنه. بنابراین، برای من یک اسم کاربری و رمز ارسال کن تا اسم شما را به لیست اضافه کنم و شما بتوانی به عنوان نویسنده در مادرانه بنویسی.

کژال

می خواستم آدرس سایت یا مغازه يا فروشگاه وسايل- کمد- تخت - يا سيسمونی بچه رو اگه می شه به من بدهيد که منی که در شهرستان هستم و دوست دارم کمد و تخت قشنگ برای بچه ای که در شکم دارم بخرم آدرس داشته باشم تهران هم باشد مهم نیست . ممنون می شم - وبلاگ جالب و قشنگی داری .