هورااااااااااا

قبول شدممممممممممممممممممممممممممممممممم

مهر ماه امسال یکی از دوست داشتنی ترین هاست برای من . خاطرات بیست سال قبل برایم تکرار می شود.خرید و کیف و دفتر و خودکار و مقنعه . خوب یادمه اون روزها سی و یک شهریور ،تمام دفتر و مداد و خودکار هایی که خریده بودیم رو می ریختیم توی کیفمون و ده بار زیر و روش می کریدم  که مبادا چیزی جا مونده باشه ، بعد ، پایان شب کیفمون رو بالا سرمون میگذاشتیم و می خوابیدیم و صبح هم ساعت شش و بیست دقیقه بیدار می شدیم و سه تایی  و گاهی دو تایی با پای پیاده مسافتی نسبتا طولانی را برای رفتن به مدرسه طی می کردیم. هر سال مهر ماه به بچه ها با حسرت نگاه میکردم و از اون روزها یاد می کردم . اما امسال خودم هم یه جواریی برای درس خوندن آماده میشم. خدایییشششششششششش خیلی   کیف داره درس خوندن! 

 ببخشید این مطلب رو خیلی خودمونی و محاوره ای نوشتم. آخه می خواستم حسم رو اونجوری که بود انتقال بدم . نمی دونم چقدر موفق شدم.

 شاد شاد شادم.

/ 8 نظر / 14 بازدید
هنا

مبارکه آزیتا جان! خیلی زیاد. با وجود آرتین واقعا شاهکار کردی. امیدوارم موفق باشی و همیشه همینطور شاد و پر انرژی.

آتوسا

شیش و بیست دیقه شب بخیر!

مهسا مامان کورش

دانشگاه قبول شدی ؟ چه رشته ای ؟ چه مقطعی ؟ مبارک باشه . موفق باشی [گل]

فروشگاه تکتاز

سلام، می خوام بهتون یه فروشگاه توپ معرفی کنم: فروشگاه ارزان و قدرتمند تکتاز جدیدترین سریال ها، DVD و CD. فیلم های Divx را از ما بخواهید. در خانه خرید کنید، در خانه تحویل بگیرید و در خانه بپردازید. سریال 24 سریال 4400 سریال فرار از زندان سریال زنان سرسخت افسانه جومونگ سی دی آموزش زبان انگلیسی سی دی تبدیل گفتار به نوشتار taktazmarket.com

محمد

سلام مبارکه، خیلی خوشحال شدم.سخته ولی بسیار جالب و دوست داشتنی. آرزوی موفقیت.

مامان دینا

سلام آزینا جان نمی دانی چقدر خوشحال شدم که خبر قبولیت را دیدم زیاد بفکرت بودم و بفکر نتایحت می دانستم که موفق می شوی راهی سراسر با لذت در پیش رویت است موفق باشی و شاد من هم زیاد لم می خواهد برایت حرف بزنم کلی!

مانا

خیلی خیلی مبارک باشه.

مانا

راستی لینک نیلوفر و بودنش رو در وبلاگت دیدم.خواستم بگم نیلوفر از اشنایان همکارمه.