لباس عيد

دیروز ساک آرتین را بستم. کلی ذوق مرگ شده بودم. همه لوازمی که لازم بود را برداشتم. از همه دوستان خوبم که در پست قبلی راهنماییم کرده بودند متشکرم. بعد از ظهر هم به اتفاق بابای آرتین رفتیم شهروند پونک و تمام چیزهایی که برای آشپزخانه مورد نیاز بود برای حداقل ۲ ماه خریدیم. با متولد شدن آرتین مطمئنا کار من بیشتر خواهد شد و چون اسفند هم است و مردم تهران هم که اتگار در تمام طول سال هیچ چیزی نخریده اند به خیابان ها میریزند.لذا تمام مراکز خرید شلوغ میشود. لذا اکثر خریدهایمان را انجام دادیم. تازه یک سرهمی آبی با بلوز راه راه سفید و آبی هم برای آرتین خریدیم که خیلی قشنگ است. این هم اولین لباس عید برای آرتین.( البته سلیقه بابای آرتین بود.)

 راستی حدودا ۳روز است که من دردی در کشاله رانهایم، خصوصا ران چپم احساس میکنم. شبها هم کمردرد سراغم می آ یدکه به تصور خودم از خوشخوابی است که رویش میخوابم. چون وزن اطراف کمر و شکمم زیاد شده، درست زیر کمرم یک فرورفتگی روی خوشخواب به وجود می آید که باعث کمردرد میشود. چون زمانی که می نشینم یا راه می روم اصلا کمردرد ندارم.تازه خوشخوابم طبی است. چند روز دیگر وقت دکتر دارم ، در این مورد با دکتر صحبت میکنم ، اگر لازم باشد روی زمین می خوابم.

 لوازم بهداشتی که برای آرتین خریدیم جانسون است. یک سی دی همراه آن است که توضیحاتی عملی در مورد محصولات جانسون داده است.حتی ۱۴ نوع ماساژ کودک را هم به صورت عملی نشان داده است. ابتدا نموداری نشان می دهد که احتمالا تاثیر ماساژ بر روی رشد کودک است. متاسفانه به زبان تایلندی (احتمالا) صحبت میکنند.و من حتی یک کلمه از آن را نمی فهمم. روی محصولاتش هم همین طور. به جز یک کلمه بقیه توضیحات با خط عجیب غریب تایلندی نوشته شده. من خیلی چیز مهمی دستگیرم نمی شود.میخواستم بدانم که شما چیزی از این سی دی سر در میاورید؟

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرجان

سلام عزیزم بستن ساک نی نی جونا خیلی لذت بخشه.

رز سفيد

لباس عيد آرتين خان هم مبارک. راستی مگه محصولات جانسون تايلنديه.

آرزو (مامان آرش)

سلام آزيتا جان خسته نباشي اسم آن ضربه گير است. آنها را براي آرش از آمريكا فرستادند ولي خودم سرويس لحاف تركيه‌اي نوزاد طرح پوه مارك Tac را براي آرش گرفتم آن هم ضربه‌گير داشت نمايندگي آن توي ميلاد نور شهرك غرب٬ و بعد از ميدان تجريش نرسيده به ميدان قدس و خيلي جاهاي ديگر است.

آزيتا

به رز سفيد، اين هايی که من خريدم، يارو کلی تعريف کرد که اصل است و تقلبی نيست. حالا ميبينم روش نوشته تايلند

آزيتا

به آرزو، مرسی

مامان پرنيان

هيچ ميدونستی خانوم با هم بچه محليم البته اگه خونتون پونک باشه . راجع به درد هم نگران نباش طبيعيه آخراش اينجوری ميشه . کار خيلی خوبی کردی خريداتو کردی به نظر من حالا برای خودت هم برو خريدات رو بکن.

..دريا

وايييييييييی ازيتا جونم تو که تاريخ زايمانت با منه البته به من گفت بين ۲۵ تا ۳۰ احتمال زيادش و گذاشت رو ۳۰..بچهامون هم سن میشن دختر شراره ديروز به دنيا اومده ۱۹ روز زودتر

مامان آرتا

عزیزم آرتای من هم 2 اسفند به دنیا اومد اولین لباسشو واسه عید بابایی خرید که خیلی هم جالب بود و ناز . خیلی لذت داره شاد باشی با سلامتی هر دو تون

پانته آ

سلام من و همسرم اولین زوج ایرانی هستیم که دوره های حرفه ای تای ماساژ را در تایلند آموزش دیده و این خدمات را در تهران ارائه می کنیم. خوشحال می شویم به سایت ما لینک بدهید. www.ThaiMassage.ir شاد باشین