هوای برفی

امروز هوا برفی است . مجددا مشکلات ترافیک و نبود ماشین و... را داریم. تصمیم گرفتم که پررو بازی رو بگذارم کنار و با ماشین نروم سرکار.لذا ساعت ۸:۳۰ به آژانس زنگ زدم، گفت ماشین نداریم، باید ۲۰ دقیقه صبر کنی. درست بعد از ۲۰ دقیقه ماشین آمد و بعد از ۲۵ دقیقه رسیدم شرکت. راننده آژانس پسر  جوانی بود ، هم خیلی خوب رانندگی میکرد همینکه خیلی منصف بود . امروز به سلامت به شرکت رسیدم. حالا تا فرداخدا بزرگ است.

تمام پنجشنبه   دنبال یک نرم افزار تبدیل dvd بهvcd بودم که هم محدودیت زمانی نداشته باشد همینکه کیفیت فیلم را خراب نکند. متاسفانه نرم افزار به دردبخوری پیدا نکردم. اگر کسی نرم افزار خوبی در این زمینه می شناسد لطفا معرفی کند.

کل روز جمعه را در خانه استراحت کردم و کتاب خواندم . خیلی خوب بود و از اینکه هیچ برنامه ای برای این روز نداشتم خوشحال بودم.

تمام تهران سفید پوش شده . میتوان گفت تهران این روزها چشم انداز زیبایی دارد .و هوا کاملا دو نفره شده.( ببخشید ۳ نفره منظورم بود08.gif.)

همچنان برای انتخاب زایمان طبیعی یا سزارین مردد هستم.لطفا راهنماییم کنید. جالب اینجاست که تمام کسانی که زایمان طبیعی داشتند ، از این قضیه راضی هستن ، همین طور تمام کسانی که سزارین شدن هم همین طور!!!!!!!!!!!!!! من هم  الان به این صورت هستم13.gif31.gif

/ 7 نظر / 4 بازدید
مرضیه

دلام ....خوبی...نی نی خوبه.... یکی از دوستام پارسال سزارین کرد.. لاغر بود و اصلا شکم نداشت.... حالا یه شکم چین چینی پیدا کرده که من خودم شخصا اگه یه روز اون شکم رو داشته باشم، سکته می کنم!! ولی یکی از همکارام هم سزارین کرد، هیچیش نشد!... من خودم شخصا از طبیعی می ترسم.... از همین الان هم هر شب یه نیم ساعتی دارم بهش فکر می کنم و هی ترسم بیشتر می شه که نکنه کم بیارم و خدای ناکرده اتفاقی واسه نی نی بیفته .... ولی در عین حال از داشتن شکم طبق طبق هم واهمه دارم ...

مرضیه

یه چیز یادم رفت بگم... می گن.. بعد از سزارین ممکنه مادر تب کنه و مجبور بشه آنتی بیوتیک زیاد مصرف کنه و اونوقت شیر مادر خشک می شه ...

آزيتا

مرضيه جون چطوری؟ آقا پسرت چطوره؟ مواظب باش توی اين برف و سرما يه وقت سر نخوری ؟ من تا حالا شکم طبق طبق نديم در اثر سزارين.تازه دکتر میگفت جمع شدن شکم ربطی به سزارین و طبیعی نداره ، در هر ۲ صورت ۴۰ روز طول میکشه که رحم به حالت اولش دربیاد.

مسافر کوچولو

قابل توجه دو دوست گرامی من تا کنون بارها عمل های سزارین و طبیعی را در مراحل مختلف زندگی تجربه کرده ام . بعضی وقتها چنان مسائلی برای آدم پیش میاد که مثل درد طبیعی نفس بر و مثل درد سزارین ۱ ماه بستری داره ولی با این حال اگه برای خودم یه روزی پیش بیاد طبیعی رو ترجیح میدم چرا که دکترا الان مصرا میگن طبیعی چون هر مادر با این شرایط با حال اقتصادی بیش تر از ۲ بجه نمی تونه بیاره و اون که میگفتن مادرها بعد از زایمان طبیعی دچار مشکل می شن مال موقعی بودکه هوارتا بچه به دنیا می آوردند و معادل همون بچه به اون دنیا حواله می کردند به همین خاطر دچار افتادگی رحم و غیره می شدند. ولی من فکر می کنم قشنگترین لحظه دنیا اون لحظه ای که مادر صدای اولین گریه بچه شو میشنوه و اونو از شکمش بیرون می کشنن لحظه ای که هیچ مردی قادر به تجربه و درکش نیست پس من فکر می کنم چه خوبه که ما این موهبت و لحظه قشنگ رو از دست ندیم

آزیتا

مسافر نه چندان کوچولو. اون لحظه ای که ميگی رو که توی فيلمش ميشه ديد. از شوخی گذشته ، من از طبيعی ميترسم، خصوصا که بيمارستان از خونه ما خيلی دوره.

زهرا

سلام مامانی تپلی يه پيشنهاد: من شنيدم زايمان طبیعی داخل آب خيلی راحته . اگر اشتباه نکنم بيمارستان آتيه اين روش رو داشت

آزيتا

به زهرا: آخه دکتر من فقط در بيمارستان مادران کار ميکند....