سیما دوست خوب و همکار نازنینم برای خداحافظی امده بود شرکت . البته هفته پیش چهارشنبه شام  تعدادی از دوستان را ازجمله من و آرتین و سعید را به رستوران شمشیری در خیابان وزرا دعوت کرده بود . که متاسفانه ما نتوانستیم برویم . دیروز که برای خداحافظی با همه همکاران آمده بود شرکت من هم با آرتین آمدم. که چند تا از عکس ها را میگذارم.
سیما جون از صمیم قلب برایت  موفقیت در تحصیل و زندگی  را آرزومندم. امیدوارم که مثل همیشه شاد و خندان عکس هایت را ببینم. موفق باشی دوست خوبم.
268857982.jpg
268857997.jpg268857991.jpg

/ 5 نظر / 4 بازدید
سعيده

وای هزار ماشاالله آرتين خيلی ناز شده ميخواهم عکسشو بزارم جلوم که بچم شکل آرتين بشه آخه من اينجور بچه ها را دوست دارم برای منم دعا کن که بچم سالم به دنيا بياد.

سعيده

راستی يه سوال در مورد رسيدگی بيمارستان مادران داشتم آيا رسيدگيشون خوبه؟ آخه زايمان منم اونجاست .

ازیتا مامان آرتین

به سعیده جون: به نظر من این بیمارستان عالییییییییییییییییییییییییییییی بود از خوب اونورتر بود. من که خیلی راضی بودم. دکترم هم خیلی خوب بود.امیدوارم که بچه سالم و خوشکل و نازی داشته باشی. دختر یا پسر؟

سعيده

مرسی از محبتت من هنوز ۲ ماهمه . من برات يه ايميل زدم اگه ممکنه بخونش میدونم که آتوسا جون داره مياد و سرت خيلی شلوغه ولی اگه امکان داشت ايميله منم بخون و منو راهنمايی کن. بازم ازت ممنونم و پيشاپيش چشمت روشن که خواهرت داره مياد.

رز سفيد

الهی قربونش برم دربست چقدر جيگر شده . چقدر رنگ زرد بهش مياد هزار ماشالا وايييييی دلم ميخاد بوسش کنم بچلونمش