سردر گمی زندگی در تهران آنقدر زیاد است که مجال فکر کردن به ما نمی دهد. ما ملتی که خودمان را همیشه شجاع تصور می کردیم. در حالیکه شجاعت هم به نظر من نیاز به تفکر و تصمیم گیری درست دارد. که قطعا ما ایرانی ها در قسمت تفکرش گیر کرده ایم و عبور از آن دشوار به نظر می رسد.کاش به واقع شجاع بودیم.نه حزب باد.

بگذریم.

فصل بهار است و درختان توت در تهران خصوصا حوالی طرشت از توت های سفید و گاهی قرمزپر شده است. کافیست دست دراز کنیم و از توت های شیرین و خوشمزه بچینیم. البته اگر مثل من شکمو نباشید و بتوانید تحمل کنید بهتر است حتما قبل از خوردن با آب سرد شسته شوند.گوجه سبز های ترش که قیمتشان از مرز 25 هزار تومان هم گذشته بود هم اکنون در بازار تره بار تهران به قیمت ده هزار تومان فروخته میشود وملت برای خریدن آنها سر و کله میشکانند!

عاشق این فصل هستم. زایش زمین و درختان را دوست دارم.

/ 1 نظر / 36 بازدید
دريا

من اصلا نميتونم فكر كنم حتي واسه يك ماه تهران زندگي كنم به نظرم نميفهميم عمرمون چظور ميگدره استرس و تنشش خيلي زياده اين و وقتي يكي كه مثل من تهران نيست و واسه يك كار اداري ميره كاملا متوجه ميشه متاسفانه استرس و حالات افسردگي كل ايران و گرفته مخصوصا اين چند سال اخير و اين حالت در چهره اونايي كه تهران زندگي ميكنن خيلي بيشتره:(