خریدسیسمونی

یکی از جالب ترین کارهایی که در تمام دوران زندگیم انجام دادم،خرید برای بچه است. پنجشنبه با مامان رفتیم کلی چیز میز برای این بچه خریدیم. بازار ایران بازار جالبیه. از هر چیزی چند مدل تقلبی هم وجود داره. مثلا لوازم بهداشتی جانسون چند مدل هست. چینی، اروپایی07.gif، تایوانی و در نهایت ایرانی که به گفته خود فروشنده از همه بدتر و بی کیفیت تره.

با این اوضاع تصمیم گرفتیم که یک مغازه سیسمونی  اطراف خودمون پیدا کنیم تا اینکه بخواهیم بریم بازار. نهایتا یک مغازه در بلوار فردوس پیدا کردیم که خیلی عالی بود. همه چیز داشت و تازه فروشنده خوبی هم داشت که کلی توضیحات جانبی در موردلزوم یا عدم لزوم وسایل بهمون میداد. خلاصه اینکه ما هم که کلی ذوق کرده بودیم ، یه عالمه  خرید کردیم و اومدیم بیرون. تازه قرار شده بقیه لوازم رو هم از خودش بگیریم .

بعد رفتیم یه اسباب بازی فروشی ، یه خرس کرم رنگ بزرگ با یه بلوز کوتاه آبی خریدیم. خرسه تقریبا تا کمر منه35.gif. یه موتور پلیس هم خریدیم که ۴ تا  باطری میخوره ، یه سری LED رنگی داره که روشن خاموش میشه، راه میره،پلیس سوت میزنه و.... خلاصه اینکه توی خونه کلی سرگرممون کرده.

یه سری کتاب هم براش خریدیم .

با کلی ذوق و شوق آوردیم خونه مامان اینا و اونجا هم یه سری بابا زیرو رو کردش . بعد هم مامان همه اینها رو گذاشت توی کمود دیواری که به همین منظور خالی کرده بود.

روز خوبی بود.

/ 8 نظر / 6 بازدید
ریحانه

مبارکه!!!!!!! اولا که وبلاگت خيلی خوش رنگ و روست. بعدش هم که تا اينجاش که خيلی راحت می‌نويسی. اميدوارم بزودی حقوق بگيری و اون خريد اصل کاری را هم انجام بدی.

آزيتا

اميدوارم!!!!!!!!!!!!!!

سيما

واييييييييييييييييی عالييييييييييييه حتما اينا رو واسه ني نی ت نگه دار بزرگ شد بخونه

زهرا سعیدنیا

سلام مامانی وبلاگت خیلی خوشگله مثل خودت نینی که قورتش دادی. نوشتنت هم خیلی روان و گیراست. ایشالا کودک درونت هم سالم و سلامت و به موقع بیاد بیرون و چشم همه رو روشن کنه موفق باشی عزیزم

آزيتا

زهرا جان مرسی از ابراز احساساتت

مرضیه

ان شاءالله که یه نی نی توپل مپل و سالم به دنیا بیاری ولی من شخصا به هیچ وجه حاضر نیستم از خواب لذیذ صبحگاهیم کم کنم

آتوسا

دلم برا اطرافیانت-مثلا بابات- می افتم که باید آزیر اون موتور بلیس رو باید تحمل کنند.

آزيتا

نوه دار شدن اين حرفها رو هم داره آتوسا خانم