پایان مرخصی

4 ماه مرخصی زایمانم تمام شد و از امروز برگشتم سر کار . البته نه بصورت تمام وقت. فعلا قرار شده مثل قبل پارت تایم باشم. چند هفته ای بود که فرصت نوشتن نداشتم. راستش اصلا از اینترنت توی خانه نمیتوانستم لذت ببرم . خیلی بد بود. امیدوارم که بتوانم خاطراتم را هر روز بنویسم.
آرتین کلی بزرگ شده . الان میگذارمش پیش مامانم. دیروز 4 ماهش شد. وای خدا فردا باید ببرمش واکسن بزنیم . خیلی ناراحتم . یاد گریه هاش که میافتم عصبی میشم. با تمام وجود گریه میکرد( 2 ماهگی).
آرتین کلی قیافش عوض شده . به سرو صدا عادت کرده و حتی در مهمانی های بزرگ و شلوغ به راحتی میخوابه. شبها از ساعت 8 میخوابه تا 7 صبح البته چند بار بیدار میشه بدون اینکه گریه کنه از خودش سروصدا در میاره و منم به دادش میرسم وبعد از شیر خوردن  دوباره میخوابه. از هفته قبل آرتین را تنها توی اتاقش میگذارم و خودم هم توی اتاق خواب خودمون میخوابم. باید به استقلال عادت کنه . اصلا دوست ندارم که یک موجود ضعیف با شخصیت وابسته بزرگ بشه. خودم آدم مستقلی هستم و مطمئنا از پسری که وابستگی بیش از اندازه به خانواده خصوصا مادرش داشته باشه خوشم نمیاد . فکرمیکنم برای خودش در آینده هم خوب باشه که مردی مستقل باشه. بعدا دوباره میام و کلی از آرتین مینویسم.

/ 10 نظر / 4 بازدید
سارا

سلام برگشتتون به محيط کار مبارک ولی مگه مرخصی زايمان ۶ ماه نشده عزيزم ؟ راستی از آرتین جون هم عکس بگذارید

رز سفيد-زهرا

الهی قربونش برم که قيافش کلی مردونه شده. اره حتما مستقل تربيتش کن. شايد در اينده دختری داشته باشم

آرزو مامان آرش وروجك

چهار ماهگي آرتين جون مبارك. ميدونم كه خيلي برات سخته بعد از چهارماه با آرتين بودن حالا ازش چندساعتي دور هستي. البته خوبيش به اينه كه فعلاً پارت تايم هستي زودي بيا و عكسهاي قشنگش را بذار

سعيده

با سلام من از طریق گوگل با وب شما آشنا شدم و آنقدر وابسته شده بودم که هر روز چک ميکردم و خيلی خوشحالم که برگشتيد سر کار . اميدوارم که هميشه خوب و خوش باشيد در کنار آرتين گل

ليلی

سلام آزيتای عزيز! خواباندن آرتين در اتاق خودش بهترين ايده ای بوده که ممکن بوده به ذهنت برسه... من پسری رو می شناسم که تا ۱۳ سالگی با مامانش تو يه اتاق می خوابيد... راستی من اصلا از اين نوع وايستگی ها اصلا خوشم نمی آید و معتقدم بالاخره به ضرر خود بچه تموم میشه...و جالب اينکه اگه جدا کردن اتاق بچه دير انجان بشه بچه شديدا مخالفت ميکنه...البته آرتين کوچولو هم شبها ميخوابه و پسر خوبيه و باهات همکاری کرده... مراقب خودت باش.

سعيده

راستی ميخواستم بگم که من تصميم به بارداری گرفتم ولی هنوز حامله نيستم اما خيلی از تجربيات شما در بارداری و کودکياری یادداشت برداشتم . بازم ممنونم سايتتون خيلی خوبه. موفق باشيد.

سميرا

واقعا به شما می گن يه مادر نمونه خوشم مياد از طرز رفتار و فکرت عزيزم منتظر عکسای آرتين خوشگله هستم

ريحانه

سلام آزيتا جون خوبی؟‌سرکار رفتن بعد از چهارماه خيلی سخته؟ راستی آرتين خان رو جدا خوابوندی شيردادنش سخت نيست؟ منم می خوام اين کارو بعد از مدتی بکنم ولی نمی دونم می شه يا نه؟

مامان پرهام

سلام آزيتا جون ۴ ماهگی پسری هم مبارک کار خوبی کردی از الان اتاقش جدا کردی من اين کار را نکردم و پرهام موقع خواب خيلی به من وابسته شده و تو تختش خيلی سخت ميخوابه و تا صبح چندين بار بيدار ميشه سر کار رفتن بعد از ۴ ماه سخته ولی چ.ن پارت تايم ميری کمتر اذيت ميشی آرتين را ببوس